Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Skontaktuj się z nami

Promocja

Nowości w ofercie

Aktualności

Czas na zakup kasy online - negocjuj ceny.

05.11.2019

Czas na zakup kasy online - negocjuj ceny.
Już niewiele czasu pozostało właścicielom warsztatów samochodowych na wdrożenie w swoich punktach usługowych kas fiskalnych ONLINE. 
Co to są kasy ONLINE?
Kasy ONLINE to kategoria urządzeń fiskalnych, które bezpośrednio komunikują się z Centralnym Repozytorium Kas, którym zawiaduje Szef Krajowej Administracji Skarbowej.
Centralne Repozytorium Kas zbiera wiele danych m. in.: dokumenty niefiskalne, raporty dobowe, paragony fiskalne, a także informacje o dokonanych przeglądach okresowych.
Kasy ONLINE mają uszczelnić system podatkowy i zapobiegać nieprawidłowościom przy naliczaniu podatku od towarów i usług.
Ustawa o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy – Prawo o miarach obowiązek prowadzenia ewidencji za pośrednictwem kas ONLINE nakłada w pierwszej kolejności na firmy świadczące usługi motoryzacyjne: wulkanizatorów, stacje paliw oraz warsztaty samochodowe.
Zgodnie z ustawą kasy ONLINE powinny zacząć tam funkcjonować od 1 stycznia 2020 r.
Ulgi za zakup urządzeń ONLINE
Według rozporządzenia Ministerstwa Finansów przedsiębiorcom przysługują odliczenia na zakup Kas ONLINE.
Warunki odliczenia:
    - ulga przysługuje wyłącznie na zakup urządzeń ONLINE,
    - ulga obejmuje tylko nowych podatników (przedsiębiorców, którzy nie mieli do tej pory kasy fiskalnej) oraz przedsiębiorców wyłącznie z tych branż, które są zobligowane przez prawo do korzystania z kas ONLINE,
    - wysokość ulgi to 90% wartości urządzenia z limitem w wysokości 700 zł netto.
Zapraszamy do nas. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilkanaście modeli kas fiskalnych ONLINE dostępnych od zaraz w promocyjnych cenach.
Negocjuj ceny!
Witryna stworzona na platformie